Profil spoločnosti

Rodinná spoločnosť

Na slovenskom stavebnom trhu pôsobíme od roku 1990. Za svoje pôsobenie sme sa z malej rodinnej firmy postupne vypracovali na jednu z najúspešnejších stavebných spoločností na Slovensku so stovkami úspešne dokončených projektov rôzneho druhu a náročnosti podľa požiadaviek klienta. 

Rodinný charakter firmy si však naďalej udržiavame. Za vynikajúce dosiahnuté výsledky vďačíme najmä našim odborným zamestnancom, ktorých sa snažíme podporovať v ďalšom odbornom vzdelávaní. U nás nájdu možnosť profesionálneho rozvoja a rastu, ako aj stabilné pracovné zázemie. DYNAMIK tak môže vďaka nim ďalej napredovať.

Ako u nás hovoríme
“Hľadáme riešenia tam, kde iní majú len výhovorky”

Kto sme?

V rodinnej atmosfére sme vyrástli na jednu z najvýznamnejších stavebných spoločností na Slovensku a s pobočkami v Čechách a v Srbsku. Vieme, že udržateľný rozvoj celej spoločnosti a spokojnosť klientov je predovšetkým výsledkom odbornej práce celého nášho tímu.

Centrála

Slovensko

Pobočka

Slovensko

Pobočka

Česká republika

Pobočka

Srbsko

Deutsche Schule Bratislava

rekonstrukcia Deutsche

Slnečnice Bratislava

SlnecniceC3-021 Slnečnice

Stavebná výroba

Divízia stavebnej výroby DYNAMIK CONSTRUCTION realizuje výstavbu priemyselných, administratívnych a bytových objektov po celom Slovensku aj v zahraničí. Patríme medzi generálnych dodávateľov niekoľkých najväčších stavieb na Slovensku. Vďaka dlhoročným skúsenostiam sme spoľahlivým a vyhľadávaným partnerom v stavebníctve. Aktívnou činnosťou v rôznych sférach stavebníctva sme schopní zabezpečiť dodávku stavby na kľúč či realizáciu formou design and build.

Slnečnice

Všetko pre stavbu

Pod hlavičkou Všetko pre stavbu sú zjednotené činnosti divízie DYNAMK TRADING. Prostredníctvom najväčšej predajne stavebnín v Nitre zastrešuje maloobchod i veľkoobchod, kde sa pod jednou strechou nachádza okrem stavebnín aj strešné centrum, najväčšie kúpeľňové štúdio vNitre, kuchynské štúdio a predajňa stavebného náradia. Obchodnú činnosť dopĺňa najmodernejšia betonáreň v nitrianskom regióne, prostredníctvom ktorej sme schopní zabezpečiť dodávku materiálov na stavby po celom Slovensku. 

Doprava a stavebné mechanizmy

Divízia dopravy DYNAMIK TRANS zabezpečuje širokú škálu služieb v oblasti prepravy rôznych druhov stavebných materiálov, ako aj služby poskytované špeciálnymi stavebnými mechanizmami a stavebnými strojmi v špičkovej kvalite, vrátene prenájmu týchto mechanizmov. Vďaka rozsiahlemu a neustále inovovanému vozovému parku vieme zabezpečiť realizáciu niekoľkých projektov súčasne. 

Real estate development

V rámci holdingu DYNAMIK sa prostredníctvom samostatnej divízie REAL ESTATE DEVELOPMENT podieľame aj na developingu nehnuteľností. Ten realizujeme najmä v oblasti trhu s nehnuteľnosťami, developmentu administratívnych priestorov, rôznych väčších projektoch ako sú priemyselné a logistické haly, ale i urbanistické riešenia väčších územných celkov či priemyselných parkov. 

Hlavné míľniky

1990
1992
1994
1995
1996
2001
2002
2003
2005
2006
2007
2009
2010
2015
História spoločnosti DYNAMIK siaha až do roku 1990, kedy bola založená fyzickou osobou pod názvom Ing. Vladimír Vikor DYNAMIK, stavebná firma
Kúpa pozemku na Zobori a presťahovanie firmy (otvorenie stavebnín, dielne, doprava)
Otvorenie železiarstva LV - FACH na Staničnej ulici v Nitre

Začiatok prevádzky betonárne

Otvorenie stavebnín PROFISTAV v Trnave na Hornopotočnej ulici
Otvorenie stavebnín v Krškanoch v prenajatých priestoroch
Založenie firmy DYNAMIK s.r.o. - stavebná činnosť
Kúpa pozemku na Štúrovej ulici v Nitre, presťahovanie sa

Presťahovanie trnavských stavebnín PROFISTAV do novovybudovaných priestorov na Bratislavskej ulici
Predaj železiarstva LV - FACH
Otvorenie novovybudovaných stavebnín v Krškanoch
Transformácia spoločnosti na DYNAMIK HOLDING, a.s., vznik dcérskych spoločností - začala sa písať nová história spoločnosti DYNAMIK

Založenie spoločnosti VBC NITRA, s.r.o.

Kúpa budovy bývalých Pozemných stavieb
Ukončenie developerského projektu – 40 bytov v bytovom dome DYNAMIK – Zobor v Nitre
Ukončenie developerského projektu VBC NITRA
Ukončenie developerského projektu – výstavba bytového komplexu DYNAMIK 2. etapa
Zavedenie systému manažérstva (normy) OHSAS 18 001:2007

20. výročie založenia spoločnosti
25. výročie založenia spoločnosti

Kariéra v DYNAMIKU

Staňte sa súčasťou nášho tímu a budujte s nami veľké veci. Postavili sme DYNAMICKÝ tím profesionálov, ktorých spája nadšenie, zodpovednosť, chuť profesionálne rásť a túžba dosahovať najvyššie ciele.

A k nim hľadáme ďalších nových kolegov, ktorí sa s nami budú podieľať na stavbe jedinečných projektov. Ak sa chcete stať súčasťou rozrastajúcej sa rodiny DYNAMIK, pozrite sa, aké máte možnosti.

Ako sa u nás pracuje?

Naši partneri