Stavebniny

Naše služby

Najširší výber stavebného materiálu v nitrianskom regióne. Všetko potrebné pre malé aj veľké stavby a rekonštrukcie, vrátane služieb a odborného poradenstva od nášho profi personálu.

Fasádne štúdio

Na základe digitálnych fotografii objektu dokážeme spracovať reálne náhľady farebného riešenia fasády, náhľady po rekonštrukcii, zateplení a dokončení stavby. Pokiaľ fotografie k dispozícii nemáte, náš personál objekt nafotí.

Doprava

Zabezpečenie vlastnej autodopravy stavebného materiálu po celom Slovensku, možnosť vykládky hydraulickou rukou. Pri ucelených objednávkach vybraných stavebných materiálov je doprava bezplatná.

Miešanie fasádnych omietok a farieb

Počítačovo riadenou pigmentačnou linkou dosiahneme presné požadované a jednoliate odtiene fasádnych omietok a farieb. Miešanie farieb poskytujeme bezplatne a na počkanie.

Možnosti financovania

Vašu stavbu môžete financovať prostredníctvom Štátneho fondu rozvoja bývania, cez hypotekárny úver alebo stavebný úver zo Stavebnej sporiteľne.Prémiové značky

Ponúkame stavebný materiál kvalitných prémiových značiek ako WIENERBERGER, YTONG, PORFIX a CERESIT od firmy Henkel Slovensko, s.r.o. Spoločnosť je strategickým partnerom a distribučným skladom pre HAURATON, ktorý sa zaoberá i odvodňovacími systémami.

Poradenstvo a servis priamo na vašej stavbe

Pravidelne a odborne školený personál vám poradí a pomôže s akýmkoľvek problémom priamo na vašej stavbe. Stačí nás len kontaktovať.

Vypracovanie cenových ponúk

Vybrané stavebné materiály prehľadne naceníme. Poskytujeme zľavy pre stálych zákazníkov, ako aj množstevné zľavy pri väčšom množstve zakúpeného materiálu.

Výpočet spotreby materiálu​​

Nemusíte si lámať hlavu či bude chýbať alebo zvýši priveľa. Náš profi tím bezplatne zostaví presný výpočet množstva potrebného materiálu.


Prečo sú DYNAMIK stavebniny najvyhľadávanejšie v regióne?

  • Odborné poradenstvo od začiatku až po ukončenie stavby
  • Ponuka sortimentu „od základov – po strechu“
  • Materiál pre novú stavbu aj rekonštrukciu
  • Výber pre malých stavebníkov aj veľké firmy
  • Zabezpečenie autodopravy a dovozu materiálu po celom Slovensku
  • Ústretovosť, odbornosť a zanietený prístup zamestnancov
Prehrať video

Galéria

Kontakt

Novozámocká 104
949 05 Nitra
Slovenská republika
Pozrieť na Google mape

Otváracia doba:
Pon - Pia, 7:00 - 17:00 Sob, 7:00 - 12:00


Máte otázky? Napíšte nám.

Radi Vám zodpovieme a poradíme.